• Ereğli
  • Ereğli
  • Ereğli
  • Ereğli
  • Ereğli
  • Ereğli
  • Ereğli
  • Ereğli
  • Ereğli
  • Ereğli

Satışa konu Hastane kiracılı gayrimenkul ; Zonguldak Ereğli Ana Caddesi olan Erdemir Caddesi üzerindedir. Erdemir Caddesi Ereğli’nin ana caddelerinden biri olup çarşı niteliğindedir. Yoğun yaya ve araç trafiği vardır.
Tam karşısında Ereğli’nin en yeni alış veriş merkezi olan Özdemir Park Avm vardır. (İçerisinde market , sinema ve bir çok mağaza ve cafelerin olduğu bir alışveriş merkezidir)
Bina toplam 3 cephelidir. Erdemir Caddesi, İbrahim Efe Sokak ve Bağlantı sokağında cepheliri. Erdemir Caddesine bakan cephesi Alüminyum panel ve cam kaplamadır , diğer cepheleri siding kaplıdır.
Hastane ana girişi Erdemir Caddesinden yapılmaktadır, acil girişi ise İbrahim Efe sokaktandır.
Acil girişi olan İbrahim Efe Sokakta 14 araçlık açık otopark alanı vardır.
Satışa Konu Gayrimenkulün
ARSA ALANI: 1245 m2 dir.
Bina 3 Cephelidir. Binanın Erdemir Caddesine Cephesi: 31 m
Yan Sokağa Cephesi :19 m İbrahim Efe Sokağa Cephesi (Acil Girişinin olduğu) :32 m dir.
İMAR DURUMUNDA : Sağlık Tesis Alanında Kalmaktadır.
BİNA TOPLAM KAPALI ALANI: 8675 m2
BİNA KAT SAYISI : 9 katlıdır ( 2 bodrum Kat + Zemin Kat +5 Normal Kat+ Çatı Katı )
OTOPARK: 14 araçlık açık otopark (Acil girişi olan İbrahim Efe Sokakta )
ASANSÖR : Bina genelinde 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır.
YANGIN MERDİVENİ VE ÇIKIŞI : 2 ayrı noktadan.
İSKAN /YAPI KULLANIM İZİN BELGESİ : Var.
BİNA YAPIM YILI : 1997
HALİ HAZIRDA KULLANIM ŞEKLİ : TAM TEŞEKKÜLLÜ ,3. BASAMAK YOĞUN BAKIMI OLAN 113 YATAKLI ÖZEL HASTANE. ( EREĞLİ’NİN İLK ÖZEL HASTANESİ)
2.BODRUM KAT: Bu kat 1095m2 olup, Ameliyathaneler, Uyandırma Odaları, Pansuman Odaları, Morg , Endoskopi,Eeg-Emg , Sistoskopi, Atık Bölümleri, Çamaşırhane ,Makine Dairesi, Sığınak ,Teknik Lan, wc’ler, Makine ve alt yapı odaları , soyunma odaları vardır. Bu kata 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü inmektedir. Tavan yüksekliği 4.5 m dir.
1.BODRUM KAT: Bu kat 1110 m2 olup İbrahim Efe Sokaktan düz giriş şeklindedir. Bu Katta ACİL GİRİŞİ vardır. Bu katta Acil girişi, yoğun bakım , müşahade odası, röntgen odası, mamografi odası, MR odası, BT odası, Koroner Yoğun Bakımı ,Hemşire Odası ,Wc ler, Dinlenme Odaları, Kemik Densometri Odası, Alçı –Canlandırma Odaları vardır. Bu katta 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır.. Tavan yüksekliği 3.5 m dir
ZEMİN KAT: Bu kat 920 m2 olup Erdemir Caddesinden direkt girişi vardır, Hastane girişi de bu kattandır. Bu kat kafeterya, hastane girişi , poliklinikler, laboratuvarlar, akan alma odaları ve wclerden oluşmaktadır. Bu katta 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır. Tavan yüksekliği 3 m dir.
1. KAT: Bu kat 930 m2 olup ; Poliklinikler, İbadethane, Emzirme odası, Alçı Odası ve wclerden oluşmaktadır. Bu katta 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır. Tavan yüksekliği 3 m dir.
2. KAT: Bu kat 930 m2 olup ; Hasta Odaları, Uyku Odası, Doğum Salonu, Hemşire Dinlenme alanı, Küçük Müdahale odası, Sancı Odası İlaç Hazırlama Odası, Bekleme Salonu , Wclerden oluşmaktadır.
Bu katta 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır. Tavan yüksekliği 3 m dir.
3. KAT: Bu kat 930 m2 olup; Cerrahi Servisi, hasta odaları, çocuk servisi,hemşire ve doktor odaları, eczane,depolar, ve wc lerden oluşmaktadır. Bu katta 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır. Tavan yüksekliği 3 m dir
4. KAT : Bu kat 920 m2 olup; Cerrahi servisi , Genel yoğun bakım , Yeni Doğan Bakım Ünitesi, İzole yoğun bakım, doktor ve hemşire odaları , yarı steril odalar, izolasyon odası, ilaç hazırlama odası, wc lerden oluşmaktadır. . Bu katta 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır. Tavan yüksekliği 3 m dir
5. KAT: Bu kat 920 m2 olup cerrahi ve dahiliye servisi ,hasta odaları, doktor ve hemşire odaları , muayene odaları ve wclerden oluşmaktadır. Bu katta 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır. Tavan yüksekliği 3 m dir
ÇATI KATI: Bu kat 920 m2 olup yemekhane, arşiv odası, pansuman odası, idari odalar, sarf malzeme odası, cerrahi odası , plastik cerrahi servisi , klima santrali, bekleme odası ve wclerden oluşmaktadır. Bu katta 2 adet Sedye Asansörü ( Her biri 1000 kg kapasiteli) 1 adette Personel asansörü vardır. Tavan yüksekliği 3 m dir
KİRACI VE KİRA GETİRİSİ:
Kiracı Türkiye’de sağlık alanından faaliyet gösteren en büyük firmalardan bir tanesidir.
Mart 2011 yılından beri kiracıdır ( 15 yıllık kira sözleşmesi vardır)
Mevcut kira getirisi : 350.000 TL+KDV
İstenilen Satış Fiyatı : 37.800.000TL+ KDV