Eskidji Gayrimenkul Franchise (Bölge Ortaklığı)


Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat İhracat A.Ş. çatısı altında, 2003 yılında kurulan Franchise Birimi ile Eskidji Gayrimenkul, bugün Türkiye’nin en nitelikli Bölge Ortakları’na ve gayrimenkul portföyüne sahiptir. Eskidji Gayrimenkul’ün kendisine özgü çok özel bir zincir sistemi mevcuttur. Eskidji Gayrimenkul, Bölge Ortakları’na iş desteğinin yanı sıra; hukuk, eğitim, reklam bilgi akışı ve desteği de sağlıyor. Bölge Ortakları’nda, standart kaliteyi koruyarak bölge ve pazarlarında konumlarını daha da güçlü kılıyor.

Eskidji Gayrimenkul'ün çalışma prensiplerinde; BİZLER SATICI DEĞİLİZ! Sadece nitelikli portföyümüzü en dürüst haliyle sizlerin beğenisine sunarız. Bölge Ortaklarımızın daha iyiyi, daha güzeli yapmaya odaklanmış hizmet anlayışı Eskidji Gayrimenkul’ü lider yapan önemli bir olgudur.

Eskidji Gayrimenkul “Satışta Bitmeyen Hizmet” anlayışı, rasyonel büyüme modeli, nitelikli servis kalitesiyle örnek bir kurum olmaya devam ediyor.

Sayın Potansiyel Bölge Ortağımız;

Franchise sistemi hakkında bilgi & randevu talebinde bulunarak Genel Müdürlüğümüzün, Bölge Ortaklığı Departmanı’nda birebir görüşmelerle daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Lütfen bilgi & randevu talep formunu eksiksiz doldurunuz. İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat İhracat A.Ş.

Eskidji Gayrimenkul Bölge Ortaklığı Franchise Sistemi


  Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat İhracat A.Ş, Franchise (Marka Kullanım Beledi) giriş bedellerini illerin demografik verileri ve gayrimenkul rayiçlerini dikkate alarak belirliyor.

  Buna göre A, B, C ve D olmak üzere dört farklı Franchise (Marka Kullanım Beledi) grafik bedeli belirlenmiştir.

  Yatırımcılardan birinci yılın ilk dört ayında minimum komisyon bedeli (Royalty) ödemesi alınmıyor. Bölge Ortakları satışlardan elde ettiği gelirin %7'sini, kiralamalardan ise %3'ünü ödüyorlar. Ancak bu ödenen paylar, minimum komisyon bedeli (Royalty) ödemelerinden düşülüyor. Yani hem komisyon payı hem de minimum komisyon bedeli (Royalty) ödemesi yapılmıyor.

  Ofis konumu için asgariler; görünürlüğü ve ulaşım imkanları yüksek konumda olmasına dikkat ediliyor. Eskidji Bölge Ortaklarının dış cephe görünürlüğü standart tüm ofislerinde aynı olup her ofisin konumuna göre konsept gelişmeleri Eskidji Gayriimenkul bünyesinde bulunan reklam departmanıyla çözümleniyor.

Eskidji Gayrimenkul ile işletmeniz artık daha güçlü!

Artık tek başınıza değilsiniz. Eskidji Gayrimenkul;


Gelişmiş Teknolojik özelliklere sahip bu sistem sayesinde danışmanlara ve emlak işletmelerine çok önemli avantajlar sunuyor. Özel ofis yönetim sistemini içeren etkin pazarlama, kolay yönetim, müşteri odaklı hizmet, online katalog ve raporlamalar bu sistemin bazı özellikleri.

Eskidji Gayrimenkul, Bölge Ortaklarına ücretsiz ajans hizmeti, insan kaynakları desteği, ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmetlerini de sunuyor.

Tüm bunların dışında eğitim konusunda Bölge Ortaklarına destek veriliyor. Eskidji Gayrimenkul, Bölge Ortakları ve gayrimenkul danışmanlarına ücretsiz eğitim seminerleri düzenlemektedir. Eğitim seminerlerini uzman kadrosu ve profesyonel eğitimcilerle organize etmektedir.
 • Seçimlerinizde doğru noktayı bulmanıza ve bölgesel korunmanızda,
 • Hem kendi işiniz hem düşük ve rasyonel yatırım, hem de tecrübe edinmiş konularla en az risk,
 • Kendinizi ispat etme ve tanıtma çabanız çok daha az,
 • Yenilenme ve gelişmelerden faydalanma imkanı,
 • Hızlı büyüme ve pazar payını artırma,
 • Piyasa kredibilitesine sahip olma,
 • Düşük giderlerle etkin reklam,
 • Ücretsiz hukuk desteği,
 • Tüketici hakları,
 • Müşteri bağlılığı ve markaya güven sağlar.

Çalışma Koşullarımız

Getirin Gayrimenkulleriniz Satılsın & Kiralansın


Eskidji sistemi sayesinde, ofisler satış ve kiralamalarda müşterilerinin gayrimenkullerini değerinde, hızlı ve yaygın ağıyla geniş müşteri kitlelerine sunulmasını sağlar.

Eskidji Ofisleri müşterilerine en uygun pazarlama sistemini önerir. Çok özel müşterilerinizin mülklerini “Tek Yetkili Özel Danışmanlık Sistemi” ile güven içerisinde pazarlayabilirsiniz.

Geniş alıcı kitlelerine sunum yapmayı sağlayan “Birlikte Satış Yetkili Aracılık Sistemi” ve herkesin bilmesini istemediğiniz özel gayrimenkulleriniz için “Gizli Portföy” uygulaması ile müşterilerinize en uygun pazarlama yöntemini belirleyebilirsiniz.

Müşteri Odaklı Hizmet


Eskidji Ofisleri; müşterilerinin ihtiyacını belirleme, doğru danışmanlık ve yatırım değeri olabilecek kazançlı uygun gayrimenkul'ü sunmak için çaba sarf eder. Müşterilerinizin vaktiniz sizin için önemli ise, konusunda profesyonel danışmanlarla çalışmak istiyorsanız, Eskidji Gayrimenkul'ün “Müşteri Odaklı Hizmet” inden faydalanın.

Eskidji Ofisleri; objektif, etik değer ve prensipleriyle müşterilerine hizmet verir. Eskidji Ofisleri satıcı değil, konusunda ihtisaslaşmış birer sunum danışmanıdır.