Projenizi tanıtmamızı ister misiniz?

Projeleriniz, yurtiçi ve yurtdışı'nda Bölge Ortaklığı (Franchise) ağında satışa sunulur. Eskidji Gayrimenkul sitesinde özel tanıtım yapılır. Proje hacmine göre medya ilanı ve reklamlarla desteklenir. Katalog, broşür ve benzeri tanıtım materyalleri Eskidji Gayrimenkul müşteri portföyüne iletilir. Eskidji Gayrimenkul her projeye özel "SWOTANALİZİ" yaparak, proje satışı için en uygun çözümleri sunar.

Bilgi için lütfen +90 (212) 454 11 22 numaralı telefonumuzdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Olivia Village Holiday Resort - Foça / İZMİR


İzmir Foça Çanak Koyu'nda 18.037 m²'lik alan üzerinde toplam 25 ayrı villa'da, 76 'Residance' dan oluşan Olivia Village, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden, Eskidji Müzayedecilik A.Ş. tarafından gerçekleştirilen bir projedir.

Seyhan Park Residence - ADANA


Estetik ve çağdaş malzemelerle işlenen Seyhan Park Residence, Adana'nın yerel dokusunu bugünün konforuyla kurguluyor. Açık - kapalı geniş yaşam alanı ilişkisini; güvenlik, sosyal olanaklar ve tüm ihtiyaçları düşünen bir stille sunuyor.

Karşıyaka 360 Yüksek Vadi - İZMİR


Karşıyaka 360, İzmir Karşıyaka’da, en yüksek deprem güvenliğine sahip bir zemin üzerinde , yüksek standartlarda inşa ediliyor. 4 kulede, 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daire tiplerinde, toplam 174 konuttan oluşuyor.