Hakkımızda


Eskidji 1997' de kuruldu. 2003'te Eskidji Bölge Ortaklığı sistemini kuran şirket bu tarihten sonra hızlı bir büyüme trendi yakaladı. Gayrimenkul pazarında benzeri olmayan ve yatırımcılara çeşitli avantajlar sunan Bölge Ortaklığı sistemiyle Türkiye genelinde yeni şubeler açıyor. Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat İhracat A.Ş'nin Bölge Ortaklığı departmanı olarak faaliyetini sürdüren Eskidji Gayrimenkul, rasyonel büyüme modeli her geçen gün bir öncekinden daha nicelikli ve nitelikli servis kalitesiyle örnek bir kurum olmaya devam ediyor.

Vizyonumuz


Dürüstlük ve güven üzerine kurulu Bölge Ortaklığı Sisteminin verdiği sorumluluk bilinci ile en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz, yüksek teknolojimiz ve başarıya olan inancımızla, üstlendiğimiz her faaliyetle bu hedefi yerine getirmek için özenle çalışıyoruz.

Misyonumuz


Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat İhracat A.Ş. bugün olduğu gibi gelecekte de güvenilirliği ile anılan bir kurum olmaya devam edecektir.