Projenizi tanıtmamızı ister misiniz?

Projeleriniz, yurtiçi ve yurtdışı'nda Bölge Ortaklığı (Franchise) ağında satışa sunulur. Eskidji Gayrimenkul sitesinde özel tanıtım yapılır. Proje hacmine göre medya ilanı ve reklamlarla desteklenir. Katalog, broşür ve benzeri tanıtım materyalleri Eskidji Gayrimenkul müşteri portföyüne iletilir. Eskidji Gayrimenkul her projeye özel "SWOTANALİZİ" yaparak, proje satışı için en uygun çözümleri sunar.

Bilgi için lütfen +90 (212) 454 11 14 numaralı telefonumuzdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Proje Tanıtım Formu için tıklayınız.

Olivia Village Weekend House - Foça / İZMİR


İzmir Foça Çanak Koyu'nda 18.037 m²'lik alan üzerinde toplam 25 ayrı villa'da, 76 'Residance' dan oluşan Olivia Village, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden, Eskidji Müzayedecilik A.Ş. tarafından gerçekleştirilen bir projedir.

Proje Tanıtım Sitesi

Seyhan Park Residence - ADANA


Estetik ve çağdaş malzemelerle işlenen Seyhan Park Residence, Adana'nın yerel dokusunu bugünün konforuyla kurguluyor. Açık - kapalı geniş yaşam alanı ilişkisini; güvenlik, sosyal olanaklar ve tüm ihtiyaçları düşünen bir stille sunuyor.

Proje Tanıtım Sitesi

Karşıyaka 360 Yüksek Vadi - İZMİR


Karşıyaka 360, İzmir Karşıyaka’da, en yüksek deprem güvenliğine sahip bir zemin üzerinde , yüksek standartlarda inşa ediliyor. 4 kulede, 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daire tiplerinde, toplam 174 konuttan oluşuyor.

Proje Tanıtım Sitesi

Sevilla Kekliktepe - Urla / İZMİR


Ege'nin doğal dokusuna ve eşsiz deniz manzarasına sahip, çevre duyarlı, sürdürülebilir lüksün yeni tanımı. Sevkon Gayrimenkul tarafından 82 dönümlük alan içerisinde 32 villadan oluşan proje, hem bölgenin doğal ortamını birebir yaşamak isteyenlere hem de modern lüks arayışı içinde olanlara özgün bir alternatif sunuyor.

4 farklı tip, 11 farklı tasarım ile hepsi özel havuz ve 45 m2'lik havuz evine sahip, geniş teras, bahçe alanları sayesinde doğadan kopmadan, şehir gürültüsünden uzak, estetik ve konforun üst düzey olduğu bir yaşam alanı sizi bekliyor..

Proje Tanıtım Sitesi

Sun Dance Residences - Turgutreis Bodrum / MUĞLA


Sundance Residences'da hayatınızın en mutlu yatırımını yapma zamanı! Anahtar teslim 67 m² 1+1'lerden 222 m2 4+1'lere kadar 24 farklı daire tipi bulunuyor. Modern ve rahat bir konsept ile tasarlanan daireler sade ve zarif bir yaşam için sizleri bekliyor.

Proje Tanıtım Sitesi